Yhteystiedot

Lumiostore Finland Oy

Y-tunnus: 3116457-7

Osoite / Address

Teollisuustie 1
75530 Nurmes, Finland

Varasto / Warehouse

Pääskyläntie 27
42100 Jämsä, Finland

Puhelin / Phone

+358 40 669 7878
+358 45 150 3222

Riikka Leppävuori

Suojausmestari / Uusimaa +358 44 501 0482 riikka.leppavuori@lumiostore.fi

Marika Kivimurto

Suojausmestari / Uusimaa +358 40 550 8321 marika.kivimurto@lumiostore.fi

Kustaa Päällysaho

Suojausmestari / Uusimaa +358 44 984 7116 kustaa.paallysaho@lumiostore.fi

Rauno Hoikkala

Suojausmestari / Varsinais-Suomi +358 44 010 0717 rauno.hoikkala@lumiostore.fi

Mikko Heiskari

Suojausmestari / Satakunta +358 45 262 3311 mikko.heiskari@lumiostore.fi

Hannu Puumalainen

Suojausmestari / Kanta-Häme +358 50 413 3905 hannu.puumalainen@lumiostore.fi

Jukka Jousmäki

Suojausmestari / Pohjanmaa +358 45 129 4690 jukka.jousmaki@lumiostore.fi

Osmo Pietarila

Suojausmestari / Pohjois-Pohjanmaa +358 40 038 7188 osmo.pietarila@lumiostore.fi

Jari Kujala

Suojausmestari / Keski-Suomi +358 50 403 5204 jari.kujala@lumiostore.fi

Karri Rapakko

Suojausmestari / Lapin lääni +358 45 666 6090 karri.rapakko@lumiostore.fi

Sanni Karhila-Satosaari

Myyntisihteeri +358 50 370 2343 sanni@lumiostore.fi

Timo Kyyriäinen

Kaupallinen johtaja +358 50 477 0210 timo.kyyriainen@lumiostore.fi

Petri Satosaari

Myyntijohtaja +358 40 669 7878 petri.satosaari@lumiostore.fi

Tia Kiiskinen

Markkinointijohtaja +358 50 346 3611 tia.kiiskinen@lumiostore.fi

Pasi Lagus

Toimitusjohtaja, CEO +358 45 150 3222 pasi.lagus@lumiostore.fi

Ota yhteyttä

Oletko huolissasi yrityksesi liiketoiminnan, henkilöstön, ja asiakkaiden turvallisuudesta? Tarvitsetteko lisää hengityssuojaimia, visiirejä, tai suojavaatteita, vai haluatteko kenties kasvattaa suojatasoanne koronalta suojaavalla suihkeella? 

Ota yhteyttä alta löytyvän lomakkeen avulla, ja kerro huolesi.

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Laskutustiedot

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.
Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle, että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat

Second header Second header
Operaattori Maventa
Verkkolaskuosoite 003731164577
OVT-tunnus 003731164577

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Lumiostore Finland Oy
31164577
PL 100
80020 Kollektor Scan

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Sähköpostilaskut voitte toimittaa osoitteeseen: 31164577@scan.netvisor.fi

Sähköpostitse vastaanotamme vain PDF-laskuja. Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostona. Yksi lasku per tiedosto, joka sisältää yhden laskun kaikki sivut liitteineen. Yhdessä sähköpostiviestissä voi olla monta laskuliitettä.

Muut asiakirjat toimitetaan postiosoitteeseemme:
Lumiostore Finland Oy
Teollisuustie 1
75530 Nurmes