Yhteystiedot

Lumiostore Finland Oy

Y-tunnus: 3116457-7

Osoite / Address

Teollisuustie 1
75530 Nurmes, Finland

Varasto / Warehouse

Pääskyläntie 27
42100 Jämsä, Finland

Puhelin / Phone

+358 40 669 7878
+358 45 150 3222

Tiitus Jyrinki

Myynti / Kylmäsuojausratkaisut +358 50 543 7585 tiitus.jyrinki@lumiostore.fi

Kustaa Päällysaho

Myynti / Suomi +358 44 984 7116 kustaa.paallysaho@lumiostore.fi

Sanni Karhila-Satosaari

Myyntisihteeri +358 50 370 2343 sanni@lumiostore.fi

Ville Kaunola

Kansainvälinen myynti +358 50 544 6644 ville.kaunola@lumiostore.fi

Colin Kaye

Kansainvälinen myynti +44 7507 899664 colin@lumiostore.fi

James Kaye

Kansainvälinen myynti +44 7985 201569 james@lumiostore.fi

Petri Satosaari

Kaupallinen johtaja, partner +358 40 669 7878 petri.satosaari@lumiostore.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoitteemme ovat

Second header Second header
Operaattori Maventa
Verkkolaskuosoite 003731164577
OVT-tunnus 003731164577

Sähköpostilaskut voitte toimittaa osoitteeseen: 31164577@scan.netvisor.fi

Sähköpostitse vastaanotamme vain PDF-laskuja. Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostona. Yksi lasku per tiedosto, joka sisältää yhden laskun kaikki sivut liitteineen. Yhdessä sähköpostiviestissä voi olla monta laskuliitettä.

Muut asiakirjat toimitetaan postiosoitteeseemme:

Lumiostore Finland Oy
Teollisuustie 1
75530 Nurmes

Ota yhteyttä